Andrea Winter

233689_liceni-bryle-pritazliva-i-s-brylemi-dalekozraka

Jméno: Andrea Winter

Hráč: AndyWinter

Věk: 16 let

Božský rodič: Apollón (neurčená)

Vzhled: Takže, Andrea je vysoká 173 cm. Tím si i lidé myslí, že je starší. Patří k těm holkám, co jsou trochu při těle.(Má větší zadek, prsa, větší stehna). Její vlasy jsou dlouhé a světle hnědé, lemují její oválný obličej s jemnými rysy. Ráda je nosí rozpuštěné nebo stažené do culíku. Občas si na hlavu vezme kšiltovku nebo šátek. Na levé tváři má malé kulaté mateřské znaménko, které schovává za vlasy. Má pěkné klenuté obočí. Jelikož špatně vidí do dálky, tak musí nosit brýle, díky nim působí přísnějším dojmem. Pokud si je sundá, vyniknou její tmavě modré oči, které vždy v létě zesvětlají o několik odstínů. Má poměrně velký nos a pod nimi velká růžová ústa. Vždy, když se usměje, tak se jí objeví několik vrásek, které má od častého smíchu. Má lehce opálenou pokožku. Proto ráda nosí všemožná tílka a trička s různými potisky, ke kterým nosí černé džíny nebo kalhoty ,občas u ní zahlédnete i košili či něco elegantního. Miluje mikiny s kapucemi a kožené černé vesty. Nikdy, opravdu NIKDY, by jste ji neuviděli v sukni nebo v šatech! Boty nosí sportovní, ale i nějaké elegantní černé s malým podpadkem. Její oblíbené barvy jsou černá, tmavě modrá, tmavě žlutá a zlatá, ale nebrání se i jiným barvám. Nosí malé zlaté náušnice ve tvaru sluníčka, a na pravém zápěstí má zlatý náramek s iniciály AD.

Povaha: Andrea je trochu komplikovaná osobnost. Moc ráda je ve středu pozornosti, někdy je až moc hlasitá a dělá různé blbosti. Někdy je líná a vyštípat jí z postele je nadpozemský úkol. Občas bývá hrozně dětinská, rychle se pro něco nadchne nebo vás neustále otravuje. Pokud vidí, že někdo někoho šikanuje pokusí se zasáhnout. Nenávidí šikanu, protože jí taky šikanovali. Nemá ráda, když jí někdo ignoruje nebo pomlouvá. Má velké sny a přání, proto jí mnoho lidí říká snílek. Je přátelská, ale pokud je v neznámém prostředí a s neznámými lidmi je zamlklá a stydlivá. Bavit se s ní můžete úplně o čemkoliv, ale pokud nastane trapné ticho , tak mele absolutní pitomosti. Je docela chytrá, není sice žádný Einstein, ale ani žádný idiot(což si o ní někdy lidé myslí). Občas má chvíle, kdy chce být sama. Má někdy velké deprese, kvůli její mrtvé kamarádce Dianě, jediné osobě, jejíž výstřelky jí nepobuřovaly a od které má náramek s iniciály AD. Nemá ráda, když se lidé nesmějí, tak se je snaží všelijak rozveselit. Je velice štědrá, ráda pomáhá lidem a je jim oporou. Jenže jestli se jí znelíbíte opravdu si jí nepřejte vidět, když řádí. Má velmi peprný slovník a nebojí se prát. Pokud se stanete jedni z těch, kterým může věřit a snesete její nálady, bude velmi oddaná kamarádka, která by neváhala pro vás zabíjet, nebo jít až do Tartaru aby vás zachránila. Miluje dějepis, hlavně starověk.Taktéž čtení je její velkou láskou, nejraději má fantasy, ale přečte jakoukoliv knížku jí předložíte. Také má ráda filmy, hlavně akční a dobrodružné. Absolutně zbožnuje hudbu, také o tom vypovídá její MP3, kde má nespočet písniček. Hlavně taneční, občas rock,punk,rap,pop,techno, neštítí se pustit si i nějakou klasiku.
Zkouší psát povídky, poezii a někdy i texty k písničkám. Zatím si nepřipadá tak dobrá, proto se snaží aspon jednou za den něco ze sebe vypotit. Jednou by se totiž chtěla stát spisovatelkou. Má ráda kočkovité šelmy, hlavně lvy, pak také koně,vlky,delfíny a orly. Nesnáší pavouky, myši, stísněné prostory a smrt. Moc ráda chodí na procházky do lesa nebo si jenom sednout na pláž a číst si. Nemá zrovna moc v lásce tělocvik, ale že by zas nedělala žádný sport, to zas ne. Ráda plave, jezdí na kole a hraje míčové hry. Není vůbec dobrá ve zpěvu, takže, kdyby jste ji přece jen slyšeli, tak nohy na ramena! V tanci zrovna taky není mistr, ale rozhodně se pobavíte jejími kreacemi. Mluví trochu hlubším, avšak přátelským hlasem. Narodila se ve znamení lev. Její oblíbené jídlo jsou špagety.

Zapsané kurzy a předměty:
Starořecká mytologie (P)
 Božští tvorové (P)
Nauka o bozích (P)
 Jízda na koni (K)