Angelica de Peyrac

mila-kunis-wallpaper-8

Jméno:  Angelica de Peyrac

Věk:  18 let, aspoň na tolik vypadá… ostatně je nesmrtelná

Rasa: Polobůh – Artemidina lovkyně

Božský rodič: Afrodita

Vzhled:  Angelica na vás může na první pohled působit exoticky čemuž hlavně napomáhá nazlátlá pokožka, která zůstává stále stejná, i když pobývá na zimním sluníčku. Tím se také liší od ostatních Lovkyň, které jsou spíš bledé a kůže jim září měsíčním světlem, stejně jako jí. Přejděme, ale teď k obličeji. Je poměrně jemně řezaný, přičemž lícní kosti nejsou moc dobře vidět. Poněkud větší oči, které jsou středobodem jejího obličeje mají zlatavě hnědý odstín. Ostatně ten se mění zrovna tak rychle jako její nálada. Chvíli jsou zlatohnědé a někdy ztmavnou až do odstínu kávy. Zvýrazňují je dlouhé černé řasy, kterým ještě dodává na objemu řasenkou, když na to přijde. Také na ní můžete zahlédnout stíny spíše tlumených barev. Černé obočí, jež se nad očima klene je udržované, přesně, jak se očekává od dcery Afrodity. Malý nos, který nestojí za zmínku jí taky nechybí a světle červené rty, které jsou možná trochu plnější. Uhlově černé vlasy, které její obličej rámují a díky vlnitým dlouhým loknám, splývajícím téměř ke kostrči připomínají vodopád.

Postavou se řadí spíš mezi vyšší ženy. Se svými 185 centimetry si jí rozhodně v davu všimnete a to hlavně díky tomu, že nemá potřebu se hrbit jako to dělá většina dívčin. Je spíše hubená, no nijak podvyživená a ačkoli vypadá jako vyžle v rukách a nohách má sílu. V těch rukách hlavně díky věčnému napínání luku.

Jako většina lovkyň i ona nosí oblečení stříbrné barvy a téměř nikdy jí neuvidíte v něčem jiném… No… Jsou však i výjimečné dny, kdy nosí oděvy jiné barvy. Styl není nějaký jednoznačný, ale většinou si nejnovější módní výstřelky upravuje podle sebe.

Povaha: Na Lovkyni působí tak trochu nepatřičně. Její povaha je celkově jednoduchá. Je to milá a přátelská dívka, která se neštítí vcelku žádné společnosti. Ráda poslouchá příběhy ze života, což z ní činí vcelku velkého empatika. Občas je trochu přecitlivělá, ale to většině jejím přátelům nevadí. Další její špatnou vlastností je někdy velmi rychlá výbušnost. Angelica není jedna z těch děvčátek, ačkoli na to vypadá, která se jen přitrouble usmívá a nechá si sypat cement na hlavu. To ne, ona se umí chovat i pěkně hnusně. Záleží však, jak se k ní chováte vy. Přesně, jak se říká „Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.“ a tím se řídí i ona. Její nepřátelé jí často podceňují jen kvůli jejímu křehkému vzhledu, nenechte se zmást, šípy z jejího luku jsou zrovna tak rychlé jako její vyřídilka. A co k ní dodat… No už nic… Poznejte ji sami…

Zbraně: stříbrný luk a toulec s šípy se stejným účinkem jako božské bronzu (stříbrná vlásenka), 2 stříbrné dýky

Schopnosti: Ovládá Čaromluvu na velmi vysoké úrovni, takže pokud nemáte nějakou speciální odolnost proti této schopnosti se moc neubráníte

Amokineze – Schopnost vzbudit nebo zapudit chtíč či lásku a další věci s tím spojené

Ovládání pocitů

Majetek: Jedna malá cestovní taška, je v ní vše, co potřebuje.


Tagged:

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *