Palladia Lightmoon

Satyr_by_lolita_art

Jméno: Palladia Lightmoon

Přezdívky: Pal, Pally, Palla

Věk: 18 let

Rasa: Satyr

Vzhled: Její postava je středního vzrůstu, ale na její věk je to nejspíše normální. Tvář má mladou, má v ní takovou tu dětskou jiskru, která ji dělá roztomilejší i když je jí tolik. Každý ji hádá méně než jí je avšak si z toho nic moc nedělá. Obličeji dominují pestře zbarvené modrozelené oči. Její tvář lemují kudrnaté dlouhé blond kadeře, které si moc neupravuje. Má je sestřihnuta po ramena, tudíž ji do očí moc nelezou. Její tělo je sportovní postavy. Je celá pokrytá jemnými sametovými chlupy a srstí, avšak na tom nosí poměrně často ojovou zbroj, to v táboře a mezi lidmi většinou džíny, umělé nohy, tenisky a triko se vzorem NY. V zimě nepotřebuje víc vrstev, jelikož srst ji příjemně hřeje. V létě je ji až příliš vedro, ale nějak to vždy překousne. Její kopýtka jsou lesklá a pečlivě naleštěná s barvou obsidiánu. Je přesně po mámě. Ona i matka mají černou srst.

Povaha: Je ráda s lidmi, ale hlavně ráda cestuje na Akademie. Když si někoho všimne, ihned to ohlásí Es a ta poté svolí přivést poloboha do tábora, tak to většinou probíhá. Miluje svojí práci. Je povahou spíše introvert, ale s polobohy v táboře se docela baví. Jako zbraň si volí jednoruční meč, ke kterému patří i kožená pochva s popruhy, aby se dal upevnit na záda, ale v mlze je to pro smrtelníky viditelné jako náhrdelník s přívěskem rohu kozy. Pokud se bojí, začne se chvět, strne a vydává takový kníkaví- mečivý zvuk. Ráda hraje volejbal a bojuje s mečem. Je na některé věci opravdový puntičkář, samozřejmě není taková pořád. Pokud má dobrý den, je to skvělá přátelská společnice. Neustále se podceňuje. Ráda čte. Pokud se dostanete do jakési její pomyslné rodiny, ochrání vás. Položí za vás klidně i svůj život.

Historie: Její matka ji opustila, když jí bylo 5 let. Narodila se do menší rodiny. Ještě má někde ve světě brášku, avšak o něm neví. Bloudila sama po světě, dokud ji nenalezla paní S, která se o ni postarala a dovedla ji do tábora, kde se Pally pořádně učila, aby mohla splnit zkoušky na ochránce. Měla málo bodů, a proto neprošla, od té doby stále pilně cvičí, aby je jednou mohla zopakovat. Až do svých 18 let cvičí a zdokonaluje se, aby u dalších zkoušek prošla s plným počtem. Již nesmí nic zkazit. Její pracovní náplní bývalo dříve kydání hnojů ve stájích, nebo vodění pegasů či hyppogryfa, který ji většinou podrápal, na pastvu. Ale postupem času jak rostla se i jí nízká pozice zvyšovala. Teď dokonce vídá paní S skoro každý den, jelikož ji pomáhá, dříve ji viděla jen tak jednou týdně.Nyní žije svůj sen a připravuje se. Neustále se připravuje na zkoušky.

Tento hráč porušil pravidla (množství postav).