Quinn Bianca Rachel Dessiere

emma-watson-UHQ-portrait-2010-1

Jméno a příjmení: Quinn Bianca Rachel Dessiere

Věk: 20 let

Rasa: Polobůh

Božský rodič: Melinoe

Vzhled: Quinn byste rozhodně netipli na tolik kolik jí je. Vzhledem k jejímu poměrně malému vzrůstu a jistým okolnostem vypadá na děvče mladší devatenáct let. Její obličej je jemně řezaný. Vyskytují se v něm temně hnědé oči, když se Quinn rozzuří, tak potemní až do obsidiánové černi. Zvýrazňují je dlouhé černé řasy, na které někdy nanáší řasenku. Oči si pak maluje černými nebo šedými stíny. Pod kukadly se nachází pomenší rovný nos a plné rty. Její vlasy jsou další důležitou částí obličeje, které bych měla zmínit. Jsou dlouhé až pod kříž, lesklé a husté. Quinn by si na ně nikdy nenapatlala nějaké ohavnosti jako je třeba barva. Jejich přirozený zlatohnědý odstín jí je sympatické. Zvláštností je, že konečky jsou od přírody černé. Na pleť si rovněž nemůže ani v nejmenším stěžovat. Období akné už má dávno za sebou. Její pleť je nazlátlá, jelikož se Quinn opálí i na zimním sluníčku. Pokud je však delší dobu bez slunce, je bledá jako smrt. Jak už jsem psala. Se svými 156 centimetry se řadí spíš k podprůměrně vysokým lidem. Její prsa se rozhodně nedají nazvat „balóny“, jsou spíš menší. K plochosti má však stále daleko. Díky stálému pohybu se jí zadek jen zakulatil, nenarostl. Na nohách a na rukách se jí rýsují svaly. Po celém těle má spoustu jizev, jejich výkladem bych vás zřejmě nudila, proto zmíním jen čtyři. První se táhne přes celou páteř. Utržila ji v Labyrintu. Další dvě má v podpaždích. Poslední, kterou zmíním, je jizvička na lalůčku ucha. Její styl oblékání je vcelku jednoduchý. Nevadí jí sukně, šaty, kalhoty ani trička. Nemá ráda legíny, ale jejich nošení se nevyhýbá. Preferuje povětšinou tmavé barvy. K těm světlejším ji to nijak netáhne.

Povaha: Potom, co si prožila, se řadí do skupiny introvertů. Na její tváři se úsměv objevuje opravdu jen vzácně. Pokud tedy berete za úsměv drobný pohyb koutků nebo pološkleb, kterým častuje většinu lidí. Quinn je jedním slovem tajemná. Jen Cheirón a bohové znají její původ, který sahá až k Římu a Merkurovi. Ona sama své bývalé jméno nepoužívá. Moc toho nenamluví. Libuje si v přímých odpovědích. Není na dlouhé monology a nesnáší dotazy typu „Můžu se tě na něco zeptat?“ To zpravidla odpoví „Už jsi to udělal/a.“. Rovněž moc nemusí situace, při kterých jí někdo odpovídá na otázky otázkou. Většinu problémů řeší prostě tak, že se z toho vykecá. Pokud ji naštvete, jakože opravdu hodně, umí být nebezpečný nepřítel. Je velmi cílevědomá a za tím, čeho chce dosáhnout půjde klidně i přes mrtvoly. Nesnáší flegmouše a děti od Afrodity. Jejich přemalované ksichty a puch, který se nese z Afroditina srubu je totéž jako noční můra. Vůči lidem, kteří ji zradili se umí chovat velmi banálně, chladnokrevně a krutě. Přes všechny špatné stránky se jí nemůžou upřít ty světlé body její povahy. Je neskutečně věrná. Kamaráda by nikdy nezradila. Nikdy! Je velmi trpělivá a i přes svou nerozvážnost je dobrý stratég. Jelikož, ale musí vždy počítat v případné krachnutí plánu, vždy má v rukávu jedno eso na víc. Intuici. Umí se skvěle vcítit do kohokoli. Nesnese burany, kteří ubližují mladším nebo slabším.

Historie: Před dvaceti lety se na schodech Merkurova chrámu objevilo dvouroční dítě. Nikdo nevěděl, kdo to je ani, kdo jsou rodiče. Úřady dítěti jméno Meredith. Nakonec si ji adoptovala bohatá rodina Lakeových. Frederick a Jamie nemohli mít děti a aby jejich majetek, který čítal několik milionů, nepropadl státu, potřebovali dědice. Meredith si tedy žila jako v bavlnce. Své rodiče milovala, přestože věděla, že jsou jen adoptivní. Ve škole nebyla nikdy oblíbená. Děti ji šikanovaly, vlastně jen kvůli tomu, že byla jiná. Viděla duchy a uměla s nimi hovořit. Bylo to pro ni tak přirozené, jako to, že se Poseidónovy děti dorozumí s koňmi. Všechno to, co jí udělaly, jim vracela, ale za tu zlou byla nakonec stejně ona. Přesto však měla ve škole jednu kamarádku. Jmenovala se Violetta a Mer se jí se vším svěřovala. Někdy na začátku sedmého ročníku ji však Violetta zradila. Všechno, úplně všechno řekla nejoblíbenější holce ze třídy, která jen tak mimochodem Mer nesnášela. Druhý den o všech Meřiných tajnostech věděla celá třída. Meredith byla psychicky na dně. Ze zlosti rozbila Violettě hlavu. Když už jí chtěli ostatní děti udělat něco, co by se Mer rozhodně nelíbilo za ní se objevila žena, která byla navlas stejná jako Mer, jen o několik let starší. Jediný, kdo ženu viděl byla Mer. Žena ji objala a prostě zmizely. O několik minut později se ocitly u Thaliiny borovice. Melinoe, Meřina matka, jí všechno vysvětlila. Kdo je a kde se právě nachází. Meredith to ani nepřišlo divné. To byla odpověď na všechno. Melinoe ji dovedla za Cheirónem. Prosila ho, aby Meredith neposílal na žádnou výpravu. Viděla její osud a chtěla ho obejít. Poté, co jí kentaur přísahal při řece Styx, prostě se rozplynula. Jediné, co po ní zbylo, byl medailon. Byl ze Styxské oceli. Uvnitř plápolal temně modrý oheň. Na vnější straně bylo psáno je „Nes si své světlo…“ Meredith nadále žila v Táboře polokrevných. V patnácti letech se jí vše zkomplikovalo. Měla velmi blízký vztah s jedním z lektorů. Jmenoval se Michael a svůj vztah pokud možno tutlalo.

Jednoho večera, když měla hlídku smečka pekelných psů zavětřila její pach. Bylo jich na ní moc a ona byla nucena ustoupit. Při tom se dostala až k Diově pěsti. Spadla do Labyrintu a jelikož nevěděla, kde je postupovala dál do temnot. Labyrintem se toulala čtyři roky. Poznala spoustu Polokrevných, ale nejvíc si oblíbila Chris a Alexe. S těmi byla až do své smrti. Byli už na dosah záchraně, když je napadli Laistrigonští obři. Jeden z nich Mer zabil. Neví, jestli se kamarádi dostali na povrch…Ona skončila v podsvětí. Povedlo se jí zneviditelnit a proklouzla Branou smrti dřív, než ji Thantalos stihl zavřít. Byla ve světě živých. Změnila si údaje a teď míří zpět do tábora.

Schopnosti: Zneviditelnit se a ovládání duchů

Zbraně: Párové dýky, jednapůlruční meč, luk + toulec

Majetek: Medailón od matky, papír a tužka, oblečení (byla ho nucena ukrást) a menší cestovní taška.

Boj beze zbraně: 5/10

Boj s mečem:7/10

Boj s dýkou:8/10

Boj s kopím/ oštěpem: 2/10

Lukostřelba:8/10

Získaná ocenění:

Nejhezčí profil měsíce října (1. místo)