Rebecca Moreau

1

Jméno:  Rebecca Moreau

Hráč: Will

Věk: 16 let

Božský rodič: Iris

Určení:  Seděla u okna v Hermově srubu. Venku vydatně pršelo a oblohu zakrývaly zachmuřené dešťové mraky, vzbuzující v lidech pocit ospalosti. Ještě před hodinou po skle stékaly samostatné kapky, teď už se po něm valila pouze jednolitá masa vody. Cesty mezi sruby byly zablácené a rozmočené. Voda už se neměla kam vsáknout. Někdy přes prostranství ještě přebíhaly skupinky táborníků vracejících se z oběda. Rebecca už obědvala. Teď už asi čtvrt hodiny zírala z okna a sama nevěděla, proč se jí nechce jít nic dělat. Mohla se přidat ke svým spolubydlícím, kteří se zatím bavili hrou Prší. Což byla opravdu příhodná kratochvíle pro nudu za deště. Bec si poposedla a dál se rozhlížela po venku. Vzpomínala na domov. Tábor byl skvělé místo a byla ráda, že tu je, ale i tak se jí stýskalo. Vybavila si tátu. A pak přemítala o tom, co řekl o její mámě. Vždycky ji popisoval jako věčně veselou tmavovlásku, která zbožňovala přírodu. Často Bec vyprávěl, že se jí povahou moc podobá. Měl její matku moc rád, potom už si nikdy nenašel jinou ženu. Proč jsi nás opustila? Pomyslela si Rebecca. Vždycky chtěla mít mámu. Mrzelo ji, že nikdy nepoznala, jaké to je ji mít. Jako malá si představovala, jak by si spolu povídaly, jak by jí máma vyprávěla pohádky… Povzdechla si a dál pozorovala vodu stékající po okně. Déšť už pomalu ustával a mraky se rozestupovaly. Třeba bys mi mohla někdy napsat alespoň dopis. Řekla v duchu své mámě, ačkoliv nevěděla, kdo to je. Vzkaz by přece nikomu neublížil…
Znovu si povzdechla a odvrátila pohled od posledních pár kapek, které na okně zbyly. Pak se zvedla, otočila se k oknu zády, a chystala se najít si nějakou jinou zábavu. Najednou si všimla, že se na ni upírají pohledy půlky srubu. „Co se děje?“ zeptala se udiveně.
„Znamení Iris.“ Zamumlal jeden ze starších táborníků a ukázal na ni.
Bec se podívala na sebe a nestačila se divit. Všude kolem ní zářilo duhové světlo! Její matka se nakonec ohlásila! Díky mami, pomyslela si Rebecca šťastně.

Vzhled: Rebecca není nijak vysoká, měří něco okolo 160 centimetrů. Má štíhlou postavu, kterou si udržuje pravidelným cvičením. Má světlou pleť, její vlasy jsou zastřižené na mikádo. Přírodně je jejich barva světlá blond, ale Bec si je už někdy od svých dvanácti let, ihned co jí to táta dovolil, barví. Střídá různé barvy, ale nejčastěji se drží modré. Pak si ještě přebarvuje několik tenkých pramenů na jinou barvu. Nebarví se příliš často, spíš tak dvakrát do roka, někdy ji můžete zahlédnout i s čistě blond vlasy. Rebečiny oči září všemi odstíny hnědé až po zlatou, záleží na tom, v jakém úhlu na ně zrovna dopadá světlo. V létě jejich barva připomíná med, v zimním šeru nabírají odstín hořké čokolády.
S Rebečiným vkusem na oblečení je to stejně proměnlivé jako s barvou jejích vlasů. Často střídá styly, někdy mívá období, kdy se každý den obléká do jiné barvy. Mění kalhoty a sukně, ráda nosí podkolenky a klobouky, pokud zrovna není moc teplo, nosívá na rukou bezprstové rukavice. Oblečení často doplňuje nějakým barevným šátkem.

Povaha: Bec je v zásadě velmi optimistická duše. Má ráda zábavu, nejlépe jí je ve společnosti. Ráda si povídá s ostatními, ale nemá žádnou potřebu mít hlavní slovo a být středem pozornosti. Při velkých sešlostech někdy ani nepromluví, ale bývá zvědavá, co říkají ostatní. Rebecca je přátelská a milá na nové lidi. Když má špatnou náladu, většinou to nedá znát. Pokud je smutná, najde si nějaké místo o samotě a tam se potom uklidní. Není moc dobrá v utěšování.
Pochází z východní Kanady, a proto mluví jak anglicky, tak francouzsky. Občas se při řeči zasekne a někdy jí naskakuje francouzský přízvuk.
Mezi její zájmy patří procházky přírodou, plavání a rychlá jízda. Bec miluje rychlost. Bydlela na venkově a ve volném čase jezdila na motorce mezi poli. Pokaždé až moc rychle, ale zatím měla štěstí a nic vážnějšího se jí nestalo. Pak většinou zastavovala někde v sadu a tam například pozorovala mraky. Tady v táboře nikdo motorku nemá a tak občas jezdí na koních, což také trochu umí.

Zapsané kurzy a předměty:

Starořecká mytologie (P)
 Božští tvorové (P)
 Jízda na koni (K)