Veronica Narcisse Williamsová

600full-nina-dobrev

Jméno: Veronica Narcisse Williamsová 

Hráč: weriosasa

Věk: 15 let

Božský rodič: Hermés (neurčená)

Vzhled: Co vás jako první zaujme, bude určitě nos hodný pyšné císařovně. Z profilu jde totiž poznat, že se špička stáčí kamsi do nebeských výšin, takže by klidně mohla hrát ve filmu o pyšné princezně. Vlasy má vlnité, po lopatky a tmavě hnědé. Někdy se však může stát, že ji uvidíte s úhledně rovnými vlasy, ale to nejspíš navštívila kadeřnici.
Oči barvy čokolády nejsou tak výrazné, ale spíše malé. Proto si je vždy zvýrazňuje linkami a pořádnou vrstvou řasenky. Obočí má pečlivě upravené, provedené mírně do oblouku. Rty jsou plné, ale rtěnku na nich nehledejte. Nanáší si ji až ve chvíli, kdy je potřeba.
Je štíhlá, její hruď se rozhodně za leteckou plošinu považovat nedá. Ovšem co se týče nehtů, ty nijak dlouhé nemá. Několikrát měla gelové, jednou dokonce i umělé, ale momentálně na nich můžete nalézt hlavně stopy od kousanců.
Co se oblečení týče, volí stylové a moderní, avšak mnohdy na úkor pohodlnosti a užitečnosti.

Povaha: Už kvůli jejímu téměř panovnickému nosu by se o ni nedalo říct nic pěkného. Je panovačná – v čemž se skoro vyžívá – a sebestředná. Pozornost na sebe strhává skoro při každé příležitosti, neboť má pocit, že když se jí všichni nevěnují, je to špatně.
Celý život byla obskakována, takže čeká, že ji budou obletovat všichni a všude, nehledě na místo ani čas. Mnohdy bývá podrážděná, když někdo nesplní, oč žádá, a hlavně uražená. Míříte-li na ni vtípky a jízlivosti, zatne jazyk, odvětí vám něco nepěkného a uraženě odkráčí. Pokud se ale vyloženě jedná o napadení, či jí provedete žertík, můžete se dočkat pomsty nejvyššího kalibru. Nejenže vás zesměšní na veřejnosti, ale ještě zařídí, aby se o tom dozvěděl každý v okolí čtyřech kilometrů.
Rozhodně se ale nejedná o náladovou slečinku. Když se jí nálada změní, tak to má vždy odůvodnění.
V jistém ohledu je i perfekcionistka a rádoby všeználek, který všechno zná a všechno ví, ale přitom vlastně nic neumí. Díky této vlastnosti obvykle ostatním kecá do práce nebo se vměšuje ostatním do konverzací, aniž by věděla, o čem se baví.
Je nádherným příkladem lstivosti a vychytralosti, takže čestný souboj s ní rozhodně nezkoušejte. Vždy si najde nějakou kličku, nestřežený okamžik nebo slabost a za chvíli už ležíte na zemi, ani nevíte jak.
Díky své povaze nedává najevo své slabosti. Obává se, že by jí tak mohl snadno někdo vyřídit, čiže pokud taková otázka padne, lže a lže a lže. Bude-li protivník hloupý a skočí ji na lež, může očekávat příliv překvapení, když se mu ji nepodaří skolit ani bodáním do údajných slabostí.
Velmi ji baví s lidmi manipulovat a vůbec je přetvářet k obrazu svému. Proto ji vždy uvidíte ve společnosti minimálně dvou kumpánů, kteří by za ni dělali špinavou práci a chránili ji.
Jediná věc, v níž je alespoň z části upřímná, je láska. Ne, že by ji brala tak vážně, jako ostatní, ale pokud se jí někdo líbí, neváhá a dá mu to patřičně najevo. Ve vztahu však nemá žádný problém podvádět a intrikovat, neboť neváhá využívat vlastnosti, které jí byly naděleny.
Když se to tak vezme, je Veronica akorát pletichářská mrcha s postranními úmysly, avšak pokud ji poznáte blíže, dojdete k závěru, že dokáže být sem tam i loajální a ochranářská, čehož si spousta lidí cení.

Zapsané předměty a kurzy:

Starořecká mytologie (P)
Božští tvorové (P)
Jízda na koni (K)