O táboře

Vítejte v táboře polokrevných. Eh…tedy aspoň v tom,co z velkolepého tábora zbylo. Ještě před rokem,když bylo hrdinů spousta a nic jim nehrozilo, zde bylo všeho dost,vše bylo honosné a všichni byli šťastní. Nyní je to boj o přežití pro toho,kdo opustí brány tábora. A co vlastně stalo?

Byl to jeden dnes již nedůležitý polokrevný,který se svou výpravou cestoval dnem i nocí. Proč? Protože hledal ztracený artemidin luk,který byl ukraden. Netrvalo dlouho,co ho cesty zavedly k bohyni Hekaté.Překvapivě, u bohyně Artemidin luk našel. Za trest byla bohyně svržena Diem z Olympu a olympanům i polokrevným přísahala pomstu. Od té doby se hodně změnilo,bohyně zaútočila na tábor, začala vytvářet vlastní příšery a nakonec se spolčila i se samotnou Gaiou,která slíbila smrt celému Olympu.

Důležité informace o táboře:

Tábor se nachází na pobřeží Long Islandu.
Ač se to zvenčí nezdá, je opravdu veliký. Kromě samotných ubikací k táboru také patří jezero najád, pláž s molem a několik hektarů lesa.
Ačkoliv je tábor na jednom místě už delší dobu, je stále zcela neprozkoumaný, proto je možné nalézat nová místa.
Jahodová farma tetičky Bé. Toto je název tábora, který vidí normální lidé. Pouze nelidské bytosti a polobohové dokážou rozluštit starořecký nápis oznamující, že přišli do tábora polokrevných.

Tábor je střežen kouzelnou bariérou. Tato bariéra zabraňuje lidem a příšerám vstoupit na pozemky tábora.

© Autorská práva na nápad Tábora polokrevných a polobohů patří Ricku Riordanovi a jeho sériím Percy Jackson a Bohové Olympu. Ostatní texty na těchto stránkách jsou vlastními a platí na ně copyright