Christine Primrose McGarath

Rue_tribute_portrait

Jméno: Christine Primrose McGarath

Hráč: Nath/Edward

Věk: 12 let

Božský rodič: Persephona

Určení: Už třetí den, tedy aspoň doufala, že to byl třetí den se toulala Labyrintem. Prozatím měla štěstí. Nestvůry, které si chtěli zpestřit jídelníček ji vždycky přehlédly. I ten pach se jí povedlo zamaskovat. Vymáchala se v čemsi. Jediné, co o tom hnusu věděla bylo to, že to smrdělo opravdu odporně.* Proti smradu ještě větším smradem. *Mumlá si pro sebe velmi chytře. To smradlavé cosi bylo trvanlivé a až na to, že to bylo lepkavé, nebylo to tak hrozné. Právě se schovávala pod převisem stočená do klubíčka, jelikož jí byla hrozná zima, když v tom se to za ní ozvalo. Dusot těžkých tlap. Chris se za tím zvukem otočí. Kyklop k ní byl zády, ale popotahoval a nasával. /U všech bohů… Mami, ať mě necítí, ještě ne, prosím!/ Říká si v duchu stále dokola. Její prosby, ale nebyly vyslyšeny a Kyklop otočil své hnusné oko k ní. Rozběhl se proti ní s tím, že ji zašlápne. Chris se mu podkulila pod nohama. Kyklop, ale nebyl tak zabedněný, jak se zdálo. Rychle praštil pěstí do místa, kde ležela. Zřejmě by ji rozdrtil, kdyby se Kyklopovi po rukách nezačali zamotávat tlusté kořeny. Kořeny se z rukou přenesly na krk a po celém těle. Začali nestvůru proměňovat v mumii, velmi ošklivou mumii. Kyklop řval zuřivostí. Chris jen překvapeně zírala na to, co se děje. Teprve, když se jí nad hlavou objevilo znamení bohyně Persephony, došlo jí, proč se kolem ní rostliny chovají tak podivně.

Vzhled: Díváte se na drobnou dívenku, která se mezi svými vrstevníky často ztratí. Obličej je pohublý a co je vcelku zajímavé, ostřeji řezaný. Tento fakt nasvědčuje tomu, že dívka v poslední době moc nejedla, jestli tedy vůbec. Oči, kterých si nejde nevšimnout, jelikož jsou větší než je u většiny lidí obvyklé. Jejich odstín se odhaduje na velmi tmavě hnědou barvu. Často v nich má veselé jiskřičky, které o ní mnohé prozrazují. Obočí, které se nad kukadly klene je tmavě hnědé, možná trochu zarostlejší, ale i přesto nevypadá jako Ezau. Nos je poměrně malý a nijak zajímavý. Světle růžové rty jsou plné, přičemž spodní ret je o něco větší než ten horní. Pleť je tmavší, ano Chris není běloch. Husté havraní černé lokny, které se jí ve vlnách kroutí kolem obličeje jí sahají pouze k lopatkám, jelikož se docela těžce češou, ne že by to Chris nějak bavilo. Často si do nich zaplétá různá pírka, nejčastěji havraní. Vlasy jinak nosí zaplétané v drobných cůpcích nebo jen tak v culíku.
Jak už bylo zmíněno Christine je velmi drobné děvče. Její postava není dosud ženská, v tomto trochu zaostává. Její tělo je rovněž hubené. Ne, hubené, to není ten správný výraz. Tina je vychrtlá a působí dojmem, že pokud zafouká silnější vítr, tak ji to odnese. Její styl oblékání je poměrně jednoduchý. Vzhledem k tomu, že většinu života utíká tvoří její pravidelný oděv černá větrovka, staré vytahané tričko, ošuntělé rifle a pohorky, které toho zažili opravdu hodně. Není žádným překvapením pokud u ní v kapse najdete čtyři vrhací hvězdice. Našla je v Labyrintu, nejsou sice nijak speciálně vyvážené, ale ona s nimi umí zacházet naprosto mistrovsky.

Povaha: Chris je poměrně milá dívka. Většině lidí na ní vadí, že se dokáže usmívat i v naprosto nevhodných momentech. Je velmi velká optimistka, takže ať se stane cokoli, tedy většinou, vám řekne jen „Neboj, to se spraví.“ Navzdory této své stránce se dokáže k lidem chovat i velmi hnusně, když na to příjde. Pokud nějak ublížíte jejím blízkým, nemyslete si, že je neschopná vám ublížit jen proto, že je tak moc mladá a malá. Další vlastností, kterou imponuje je například empatie. Christine se dokáže vcítit do člověka a pokud se jí s něčím svěříte, bude mlčet jako hrob a vaše tajemství nevyzradí i kdyby jí lechtali či jinak ubližovali. Možná díky této své zamlklosti se stává vrbou pro mnoho lidí. Je vcelku houževnatá a jen nerada uznává, že nemá pravdu nebo nedejbože, že prohrála. Soutěžit s ní v něčem je nebezpečná činnost, jelikož nikdy nevíte, kdy začne švindlovat. Pobyt v Labyrintu ji naučil, že pokud budeš čestný akorát chcípneš. Navzdory tomu dokáže být věrnou kamarádku. Není nijak složité se s ní spřátelit. Jako každé dítě je stále trochu naivní. Ovšem tak rychle, jak získáte její důvěru jí můžete i ztratit a to se vám povede a ani nevíte, jak. Chris není urážlivá. Pokud ji něčím urazíte chvíli se s vámi bude hádat, pak nad tím, ale mávne rukou a baví se s vámi dál. Možná se vám teď zdá jako lehce zmanipulovatelná husička, pokud ji za toto považujete může to být jedna z vašich osudových chyb. Chris je cokoli jen ne hloupá. I přes svou vysokou dyslexii je dosti chytrá, takže pokud se jí pokusíte něčím napálit často se musíte spokojit s neúspěchem. Toto nejsou ani v nejmenším všechny její vlastnosti. K tomu, abyste je poznali se s ní musíte prvně seznámit.

Zapsané kurzy a předměty:
Polobožská sociologie (P)
 Magická místa současnosti (K)
 Jízda na koni (K)