Nové zprávy ohledně mizejících satyrů!

Jak už jsme vás dříve informovali, celý tábor je značně znepokojen, protože se ve velké míře záhadně ztrácejí satyrové. Nedávno došlo k nálezům několika zohavených těl. Zatím se neví, kdo za vraždami stojí a panika stále stoupá.

Vrchní představitelé našeho tábora informovali příslušné orgány, jmenovitě Radu kopytnatých starších, Artemidiny lovkyně, a bez valného úspěchu o problémech zpravili i vládce Dionýsa, který zareagoval prohlášením: „O satyra víc nebo míň… Koho to zajímá?“

Znepokojená Rada kopytnatých starších nám prozatím sdělila, že se bude záležitostí zabývat, takže její rozsudek očekáváme v průběhu dubna, neb jak již víme, mívá velmi zdlouhavá jednání.

Nejvstřícnějšími z kontaktovaných byly právě Lovkyně, od nichž jsme se dozvěděli, že satyrové nejsou jediní, kdo se záhadně ztrácí. „Už jsme několikrát ztratily stromovou vílu. Není to tak časté jako se satyry, ale jistě chápete, jakou ztrátou je jedna dryáda pro les.“ Vyjádřila se k tématu jedna z lučištnic.

Artemis se rozhodla do tábora na pomoc s pátráním poslat jednu ze svých mladších svěřenkyň, Angelicu de Peyrac. Bude se zde zabývat vyšetřováním a na její výcvik během pobytu v táboře dohlédne Lovkyně Kassandra.

Zůstávejte v pozoru přátelé! Blíží se temné časy!

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *