Timmothy Russel

DSwGPoX

Jméno: Timmothy Russel

Věk: 24

Rasa: polokrevný

Božský rodič:  Apaté

Vzhled: Timmothy je vysoký muž dosahující výšky téměř 190 cm a vážící přibližně něco mezi 80 a 90 kg. Má široká ramena a celkově je hodně osvalený, ale aby taky nebyl, když každý den několik hodin cvičí nebo prostě jen tak sportuje. Je velkým příznivcem běhu – vytrvalostního i sprintu a proto neuběhne snad den, kdy by si nešel zaběhat. To se podepsalo na jeho stehnech, která jsou vymakaná dost dobře, ostatně i jako lýtka, břicho a ruce. Prostě hodně často cvičí, posiluje a všechno možný, takže se nedivme, že je to svalouš. Velikost nohy má asi 46, ale to snad není důležité vědět.
Ohledně jeho vzhledu, má hnědé vlasy – něco mezi odstínem ořechu a kaštanu. Jsou v takovém tom typicky frajírkovském sestřihu, kdy to má po stranách kratší a nahoře to má něco vy stylu ulízlé zmrzliny. Ale sluší mu to s tím, to se popřít nedá. Taky si nechává trochu strniště, podle jeho názoru s tím působí víc mužně.
Oči mají výraznou barvu a občas trochu proměnlivou. Není v tom nic kouzelného, prostě je v tom jen trocha biologie, nic víc. Většinu času mají modrou barvu s nádechem zelené – ale ne tyrkysovou a občas dostávají oči zelenější nádech, někdy modřejší. Nejde to na dálku poznat, to jen kdyby to někdo pozoroval z opravdové blízkosti. Oči rámují řasy, sice jsou krátké a ne moc husté, ale přesto jsou tmavé, takže to zvýrazňuje barvu i velikost očí a vypadá to víc než zajímavě. Nad očima se taky klene obočí ve stejné barvě jako vlasy, jen by si ho teda mohl čas od času vytrhat, i když není to zas tak hrozné.
 Nos má trochu křivý, ale čemu se taky divit, vzhledem k tomu kolikrát do něj dostal, nebo kolikrát ho měl zlomený má štěstí, že to není ani tolik vidět. Přesto se mu přes nos táhne obloukovitá jizvička,která už vidět je. Rty jsou suché a mají světlou barvu, prosně nijak zvláštně nevypadaj.
Oblíkání…no, jeho styl oblečení není nijak vyhraněný. Rád nosí kraťasy a taková ta bílá uplá tílka, to hlavně když se chce před někým předvést. Jinak na něm můžete vidět cokoliv, od sportovního oblečení až po nějaký oblek. Jo, to je vlastně taková jeho slabost. Obleky, ty nosí vcelku rád. Naopak jediná věc, kterou by na sebe nikdy nevzal, jsou žabky. Nechápe, jak tu ohavnost mohl někdo vymyslet, ale není nic horšího, než když chodí v žabkách. Věc,kterou na něm uvidíte neustále,bude takový stříbrný řetízek s přívěskem Jinu a Jangu. Byl to dárek, který nikdy nesundává.

Povaha: Timmothyho povaha je osobitá a proměnlivá stejně jako počasí. Dokáže být milý, pozorný, starostlivý a mnohem víc. Ale jen když chce a když mu na někom záleží. To se k němu pak chová nějak takto. Ale má i chvilky, kdy je výbušný a agresivní – proto všechen ten sport a běh, snaží se tyto pocity nějak ventilovat. A občas se taky chová, jako kdyby byl nějaká bláznivá puberťačka co má právě PMS. Ale jinak, celkově vzato je to vtipný člověk. Má rád legrácky, kanadské žertíky a rád ostatní nějak provokuje a pošťuchuje. Občas sice zapomene na to, kde jsou hranice snesitelnosti, ale nikdy nezachází tak daleko, že by tím někoho schválně urážel nebo byl hrubý. Podle něj je jeho nejhorší vlastností hádavost, ostatní tvrdí že i tvrdohlavost, ale jak na to sakra přišli? On a tvrdohlavý? Pff…to sotva. No, zpátky k věci. Je hádavý a to fakt hodně když na to přijde. Většinou, když mu někdo něco řekne, tak se snaží odpovídat nějakými vtipnými poznámkami a podobně, ale prostě vždycky chce mít poslední slovo. Umí být taky hodně houževnatý, když si vezme nějaké předsevzetí nebo tak. Ale je to fajn člověk, hodně společenský. A nikoho by nenapadlo, že člověk jako on může být dobrým lhářem. Ale to si nechává pro sebe, proto veřejně lhaní nijak neodsuzuje, protože každý lže ať už záměrně nebo ne.

Historie: Timmie, jak mu říkávali doma, pochází města Phoenix. Tam žil až do svých 5 let v dětském domově, protože matka byla neznámá a otec byl věcně ve vězení, takže vlastní rodinu neměl. Štěstí se na něj usmálo až po jeho 5. narozeninách, kdy do domova zavítala jeho budoucí rodina. Derek, obtloustlejší muž ve věku mezi 30 a 40 lety společně s Amy, stejně starou vroucnou ženou. Oba dva si moc přáli dítě, nějakého toho sourozence pro jejich malou holčičku a protože Amy už nemohla mít další děťátko, oba se rozhodli pro adopci. A tak se k nim právě dostal Timmothy a získal tak rodinu.

Po pár letech, kdy Timmie nastoupil na střední školu, se začaly dít divné věci. Nejprve to byly blbosti, kvůli kterým ho vyhodily z první školy. Pak se to ale začalo zhoršovat. Například když šel jednou po ulici a viděl něco fakt divného. Skoro to vypadalo jako nějaký příšera s jedním okem. Ale to bylo nemožné, říkal si, když dorazil domů. A pak to vídal častěji a častěji až po něm několik těchto příšer skočilo a chtělo ho sežrat. Naštěstí se z toho dostal. Ne, nevybojoval si cestu ven, protože neuměl bojovat. Teda uměl, ale rána pěstí by asi tyhle týpky nesrazila k zemi. Jeho záchranou byl někdo jiný,nějaký polobůh jménem Trevor, který společně s dalším umečeným klukem – fakt mečel jako koza – Timmieho zachránili a vzali ho do tábora. Takže smůla, žádné zachraňování světa ani nic jiného se nekonalo a od doby co ho dovedli do tábora tam Timmie zůstal a jen párkrát ho opustil na delší dobu. A vlastně takhle v táboře žije do dnes, akorát už je schopný boje a za sebou má několik těch výprav, ale o těch až později.

Zbraně: Meč, chakram, párové dýky

Schopnosti:
Jeho nejsilnější schopností je asi vyvolat klam. Je to docela užitečné a spočívá to hlavně ve zmatení mysli protivníka. Může tak způsobit,že ostatní vidí,že on sám se v něco proměnil, nebo že jim zmate mysl natolik, že jim způsobí halucinace a nechá je vidět věci,které on sám chce. Schopnost nejlépe platí na obyčejné lidi,ale dost dobře působí i na polobohy a nestvůry.

Bojové dovednosti:

1.) Boj na blízko
Boj beze zbraně 8/10
Boj s dýkou 6/10
Boj s mečem 7/10

2.) Boj na dálku
Boj s kopím/oštěpem
5/10
Lukostřelba 4/10

Získaná ocenění:

Nejhezčí profil měsíce října (2. místo)